Kolagjen + Vitamine C

Kolagjen + Vitamine C me 200 kapsula

Produkt europian bio dhe i certifkuar.

Perfitimet:

 • Produkti ideal kundër celulitit
 • Redukton strijat
 • Ndihmon ne heqjen e rrudhave te fytyres
 • Riperterit dhe rigjeneron lekuren
 • Forcon imunitetin
 • Detoksifikon organizmin
 • Rrit elasticitetin e lekures
 • Forcon kockat
 • Forcon dhembet dhe thonjte
 • Ndihmon ne prodhimin e lengut kockor
 • Zhduk qelizat e vdekura nga organizmi
 • Forcon flokun
 • Rrit energjine
 • Pershpejton metabolizmin
 • Permireson gjumin dhe redukton stresin
 • Zhvillon qelizat e reja, etj