Ashwagandha

Sale!

Ashwagandha

Original price was: L4,300.00.Current price is: L3,800.00.

ASHWAGANDHA ME 200 TABLETA

 • Produkt Europian
 • Bio
 • I certifikuar
Compare

Share this product

Perfitimet:

 • Forcon sistemin imunitar
 • Rrit staminen, rezistencen dhe masen muskulore
 • Permireson shendetin seksual dhe fertilitetin
 • Lufton stresin, ankthin dhe depresionin
 • Permireson funksionimin e tiroideve
 • Permireson gjendrat adrenale
 • Lufton kancerin
 • Balancon niveline sheqerit ne gjak
 • Permireson memorjen dhe lufton degjenerimin e qelizave te trurit

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ashwagandha”

Your email address will not be published. Required fields are marked *