Kolagjen Anti-Age

Sale!

Kolagjen Anti-Age

Original price was: L4,300.00.Current price is: L3,800.00.

 • Produkt europian
 • Bio
 • I certifikuar
Compare

Share this product

Perfitimet:

 • Produkti ideal kundër celulitit
 • Redukton strijat
 • Ndihmon ne heqjen e rrudhave te fytyres
 • Riperterit dhe rigjeneron lekuren
 • Forcon imunitetin
 • Detoksifikon organizmin
 • Rrit elasticitetin e lekures
 • Forcon kockat
 • Forcon dhembet dhe thonjte
 • Ndihmon ne prodhimin e lengut kockor
 • Zhduk qelizat e vdekura nga organizmi
 • Forcon flokun
 • Rrit energjine
 • Pershpejton metabolizmin
 • Permireson gjumin dhe redukton stresin
 • Zhvillon qelizat e reja, etj

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kolagjen Anti-Age”

Your email address will not be published. Required fields are marked *