Tableta Gjembgomari

Sale!

Tableta Gjembgomari

Original price was: L4,400.00.Current price is: L3,800.00.

Tableta Gjembgomari HEPA BOOST+ / MILK THISTLE

  • Produkt europian
  • Bio
  • I certifikuar
Compare

Share this product

Perfitimet:

  • Trajton semundjet kronike te melcise
  • Melcine e dhjamosur
  • Helmimet e melcise
  • Cirrozen hepatike
  • Hepatitin Viral
  • Qumeshti i gjembgomarit permban aid linoleik,i cili ul rrezikun e semundjeve te zemres
  • Mban nen kontroll nivelin e kolesterolit dhe sheqernave ne gjak tek personagt diabetik

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Tableta Gjembgomari”

Your email address will not be published. Required fields are marked *