Mjalti Manuka me MGO 1000+

Sale!

Mjalti Manuka me MGO 1000+

Original price was: L23,000.00.Current price is: L22,000.00.

  • Produkt Origjinal
  • Bio
  • I certifikuar
  • I ardhur nga Zelanda e Re
  • Jemi te autorizuar per shitjen e produkteve Manuka
Compare
Category:

Share this product

Dobite e mjaltit Manuka:

• Mjalti Manuka nga Zelanda e Re konsiderohet i shkelqyer per rruget e frymemarrjes
• Ndalon rritjen e qelizave kancerogjene, gjithashtu eshte i afte te reduktoje edhe efektet anësore te proceseve si rrezatim, kimioterapi etj
• Redukton kolesterolin e larte
• Sheron diabetin
• Lufton dhe parandalon bakteret si: Escherichia Coli, Staphylococcus Aureus, Helicobacter Pylori, te cilat paraqiten si rezistente ndaj antibiotikeve normale
• Trajton infeksionet e syve, veshit dhe sinuseve
• Redukton inflamacionet ne organizem
• Pershpejton rinovimin e qelizave, i shkelqyer per mykun, aknet, plaget, gastritin e refluksin, djegiet, ulçeren, kolitin etj

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mjalti Manuka me MGO 1000+”

Your email address will not be published. Required fields are marked *